ozdoby - menubombki - strona domowa

Jakość

Produkujemy ozdoby najwyższej jakości.

Produkcja bombek składa się z kilku procesów. Na wyjątkowa jakość naszych ozdób wpływ ma kilka czynników:

I. Faza produkcji wzoru [formy] - rzeźby, według której wykonywana będzie później ozdoba. Im więcej taka rzeźba zawierała będzie realistycznych detali tym piękniejsza będzie ozdoba - przykładem może tu być sierść na wzorze psa na naszej stronie.

II. Korzystamy z najlepszych materiałów i technologii. Używane przez nas szkło zawieraja duże ilości krzemionki, a stosunkowo małe ilości substancji zasadowych, co daje naszym ozdobom wyjątkową wytrzymałość na wstrząsy i uderzenia. Ten rodzaj szkła pozwala także na wtapianie w nie różnorodnych materiałów dekoracyjnych. Ważna jest też umiejętność wytworzenia bombek różnej wielkości (wykonujemy ozdoby o długości nawet do 30-cm).

III. Korzystamy także z najnowocześniejszych palników, co pozwala naszym dmuchaczom w pełni kontrolować obróbkę szkła, co jest ważne przy szczególnie skomplikowanych wzorach formowych a także przy tzw. wolno dmuchanych.

IV. Dekoracja. Aby uzyskać możliwie najwyższą głębię kolorów, przed finalną dekoracją ozdoby pokrywane są odpowiednimi matami. Aby wzbogacić kolorystykę i wyrazistość, oprócz lakierów i matów używamy również farb akrylowych matowych i z połyskiem w pełnej gamie kolorystycznej. Jako jedni z nielicznych używamy lakierów spirytusowych.

Do podkreślenia wypukłości niezbędnych detali wykorzystujemy błyszczki i posypki o różnej grubości ziarna. Jako jedyni też, wzbogacamy dekoracje naszych ozdób przez łączenie plastycznego wzoru z różnorodnymi wzorami frywolitek. Wzory te cieszą się wyjątkowym uznaniem naszych klientów, gdyż nawiązują do tradycyjnych ozdób koronkowych wykonywanych dawniej samodzielnie w domach i z braku szklanych wieszane na choinkach. Nasi pracownicy, aby wyprodukować odpowiednio piękny wzór muszą wykonać około 1500 ruchów tradycyjnym czółenkiem wykorzystując bawełniane nici.

O naszych umiejętnościach niech świadczą wzory, które mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie. Piękno tkwi w szczegółach, i to te szczegóły wyróżniają nas na tle naszej konkurencji. Niech to piękno rozkwitnie na Waszej choince i cieszy Was przez wiele lat.

Opcja, Uslugi internetowe, Outsourcing IT, Helpdesk

polityka prywatności